Warning: Creating default object from empty value in /home/drutaslt/domains/drutas.lt/public_html/plugins/system/J2top.php on line 87
Apie mus
gototop

Apie mus

Bendrovės pavadinimas skamba kiek neįprastai ir turi ne vieną reikšmę: kietas, stiprus, tvirtas, sveikas, smarkus, tikras... Ir tai yra bene geriausiai įmonės veiklos būdą išreiškiantis lietuviškas žodis.

UAB „DRŪTAS“ – tai lietuviško kapitalo įmonė, veikianti nuo 2004m. Tai viena iš pirmųjų langų, durų ir stiklo konstrukcijų prekybos sistemų Utenos regione, kurios ištakos siekia ir 1995 metus.

Bendrovė siūlo patikimus ir laiko patikrintus langus iš plastiko, klijuotos medienos, konstrukcijas iš berėmio stiklo, aliuminio, vartus, šarvuotąsias duris, ritinines užuolaidas, žaliuzes, tinklelius ir kitus aksesuarus. Pažymėtina  tai, jog įmonės specialistų galimybės ir ilgametė patirtis leidžia klientui pasiūlyti ir nestandartinius gaminius bei jų sprendimus. Taip pat galime atlikti visą paslaugos paketą, t.y. langą ne tik pagaminti, bet ir kokybiškai sumontuoti, atlikti lauko ir vidaus angokraščių rekonstrukcijos darbus bei nemokamai išvežti senus langus ir šiukšles.

Nuo 2010m., įsigijus reikalingą įrangą, plastikiniai langai, durys ir kitos konstrukcijos yra gaminama bendrovės specialistų pagal Vokietijos koncerno „Schuco“ technologiją ir keliamus aukštus reikalavimus, kurie užtikrina gaminių kokybę.

Gaminiai atitinka ES saugumo reikalavimus ir yra žymimi CE ženklu. 2008 m. bendrovė buvo atestuota LR Aplinkos  ministerijoje ir suteikta teisė atlikti statinio statybos darbus ypatinguose statiniuose.

Daug dėmesio bendrovė skiria įmanomai geresnių paslaugų teikimui savo klientams, atsakingu darbdaviu savo darbuotojams bei visuomenei, skaidrios ir sąžiningos veiklos užtikrinimui.

Esame socialiai atsakinga įmonė, net sunkiausiais metais stengėmės išlaikyti darbo vietas ir darbo užmokestį. Tai leido tapti patikimu, sąžiningu ir patraukliu partneriu, kurio veikla patenkinti mūsų tiekėjai ir partneriai.

 

UAB „Drūtas“ direktorius Sigitas Viršila